Chcesz dodać masy mięśniowej? Poniżej dokładny przepis

Chcesz Dodać Masy Mięśniowej Poniżej dokładnie jak szybkoMa ciało mięśni może zapewnić satysfakcję dla większości mężczyzn. Nie tylko to pewność siebie, tkanki mięśniowe podobnie odzwierciedla zdrowe i zrównoważone ciało. Z tego powodu nie jest zaskakujące, że kilka mężczyzn chciałoby wiedzieć, jak uzyskać masę mięśniową z powodzeniem.

W koncepcji, konstruuj mięśnie wymagają równowagi mocy, co wskazuje, że przyjęcie kalorii musi być większe niż spalone kalorie. Aby skomponować 1 funt masy mięśniowej, potrzebujesz około 2800 kalorii. Jednak nie można włączyć masy mięśniowej tylko z jedzeniem lub sport sketchy. Więc jak?

Dokładnie jak zwiększyć masę tkanki mięśniowej. Naprawdę, na masę mięśniową wpływają czynniki genetyczne. Niemniej jednak, można sobie z tym poradzić, a także poprawić. Oto kilka sposobów ins, które można zrobić, składający się z: ćwiczenia z dużą głośnością, a także umiarkowaną intensywnością. Co to znaczy? Objętość treningu to różnorodność zbiorów i przedstawicieli (powtórzeń) w każdej sesji treningowej. Natomiast siła to intensywność ćwiczeń, które wykonujesz na sesję. W jednej sesji ćwiczeń sugeruje się, aby wykonać ćwiczenie w jak największym stopniu, jednak nie jest zbyt ciężkie.

Nie zaniedbuj spożywania wody alkoholowej

Nie zaniedbuj spożywania wody alkoholowejTrening siłowy spowoduje utratę płynów z organizmu poprzez pot. Może to mieć wpływ na ograniczenie naprawy oprócz rozwoju masy tkanki mięśniowej. Z tego powodu uzupełnij potrzeby płynne, spożywając wodę alkoholową. Nie tylko zatrzymać odwodnienie, woda pitna może dodatkowo hamować uczucie głodu z powodu pustego żołądka.

Odpoczynek jak i odpoczynek wystarczy. Formacja, gojenie, a także naprawa tkanki mięśniowej odbywa się podczas odpoczynku i odpoczynku. Dlatego upewnij się, że masz wystarczającą ilość snu. W przeciwnym razie inicjatywy mające na celu dodanie masy mięśniowej mogą być zablokowane i nieudane, może to również prowadzić do obrażeń. Wypełnij spożycie węglowodanów.

Spożywać tylko węglowodany po treningu, aby zmienić rzucić energię wraz z utrzymania kopii zapasowej cukru w organizmie. Jeśli spożycie węglowodanów nie jest spełnione, książka zdrowe białka w tkance mięśniowej z pewnością będą wykorzystywane jako źródło energii ciała. Spowodowało to zminimalizowanie masy mięśniowej. Dlatego dieta niskowęglowodanowa nie jest zalecana, jeśli chcesz tworzyć masę mięśniową. W zależności od ilości, a także siły treningu, z pewnością potrzebujesz około 2,3-4 gramów węglowodanów na 0,5 kg masy ciała.

Spożywać co 3 godziny, stosowanie zdrowego białka

Spożywać co 3 godziny, stosowanie zdrowego białkaStosowanie zdrowej żywności i we właściwym czasie pomoże mięśni masa opracowana optymalnie. Wraz ze śniadaniem, obiadem i kolacją, zaleca się również jedzenie po treningu, przed snem i stresuje się ucztą. W ten sposób nie będziesz głodny, aby upewnić się, że tłuszcz w żołądku i części środkowej zostanie przycięty. Organizm może dodatkowo nadal tworzyć zupełnie nowe zdrowe białka. Zadbaj o to, aby wziąć zdrowe białko w co najmniej 20 gramów co 3 godziny, aby jego tworzenie nadal było prowadzone.

Spożycie zdrowego białka. Białko staje się jednym z najważniejszych składników do tworzenia masy mięśniowej. Jednak niestety, nie wszystkie zdrowe białko, które przyjmujesz, zostaną wykorzystane do jego rozwoju. Również jeśli czujnie ćwiczyć, białko jest wykorzystywane do budowy tkanki mięśniowej tylko; 1 gram na 0,5 kg masy ciała.

„Aby ustanowić i utrzymać masę mięśniową, potrzebne jest białko. W związku z tym upewnij się, aby uzyskać wystarczającą ilość spożycia białka. Białko spożywane każdy gotowy trening sesje również pomóc przyspieszyć regenerację mięśni, jak również zmniejsza ból tkanki mięśniowej.”, w tym dr Irma Lidia, grupa lekarzy Jovee. W rezultacie musisz jak najlepiej wykorzystać spożywanie codziennego białka, jeśli chcesz szybko zbudować tkankę mięśniową. Spożywać pokarmy bogate w zdrowe białko, takie jak soja, migdały, soczewica, szpinak, groch, ser, drób, jaja, a także mleko. Poza codziennym schematem diety, spożycie białka można dodatkowo uzyskać z suplementów, na przykład serwatki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here