Dokładnie jak skutecznie zapobiec infekcji koronowej

Dokładnie jak skutecznie zapobiec infekcji koronowejNależy ograniczyć działania poza domem, inne niż, aby uzyskać rozwiązania zdrowotne. Ponadto sugeruje się, aby nie najbardziej prawdopodobne do pracy, do szkoły, lub widząc miejsca publiczne. Unikaj korzystania z transportu publicznego, współdzielenia pojazdów lub taksówek. Używam maski. Użyj maski, gdy jesteś wokół innych ludzi, zwierząt lub jeśli będzie to miejsce publiczne. Jeśli nie możesz użyć maski, osoby, które mieszkają z Tobą, nie mogą być w tej samej przestrzeni.

Lub zamiast tego, osoba musi użyć maski podczas wchodzenia do Twojego obszaru. Częste mycie rąk. Pranie rąk zwykle mydłem, a także wodą przez minimum 20 sekund. Jeśli mydło i woda nie są oferowane, umyj ręce środkiem do dezynfekcji rąk, który zawiera co najmniej 60 procent alkoholu.

Oczyść powierzchnię rzeczy, które są często dotykane. Powierzchnia przedmiotów, które są często dotykane, składający się ze stołów, klamek, armatura prysznicowa, komody, telefony, klawiatury, Tablety, jak łóżko. Ponadto oczyść wszystkie powierzchnie, które mogą być dotykane przez krew, kał lub płyny ustrojowe. Użyj sprayu do czyszczenia, a także czyść zgodnie z instrukcjami lub szczegółowymi wytycznymi.

Zapobiegać korzystaniu z narzędzi udostępnionych osobom

Korzystanie z narzędzi wyłączne wspólne należy zapobiec jako przykład jest szkło, zużywające Narzędzia, a także ręczniki. Po użyciu, sprzęt musi od razu dicucui z mydłem, a także wodą. Zakryj kaszel, a także kichnij. Zakryj usta, a także nos chusteczką podczas kaszlu lub kichania. Wyrzucić chusteczki, które zostały wykorzystane w koszu. Po tym, proszę może być czyszczenie rąk z mydłem i wodą przez co najmniej 20 sekund.

Zapobiegać korzystaniu z narzędzi udostępnionych osobom

Ponadto może również czyścić ręce środkiem do dezynfekcji rąk, który zawiera od 60% do 95% alkoholu. Nie pij rąk. Nie drżąc rąk, zatrzyma incydent skóry skontaktować się z. Będzie nieco w stanie zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji koronowej. Unikaj bliskiego kontaktu.

W miarę możliwości zapobiegaj bliskiemu połączeniu innej osoby, która jest chora. Ponadto, nie radzić sobie ze zwierzętami rodzinnymi lub innymi zwierzętami, gdy są chore. Zwróć uwagę na pojawiające się objawy. Poszukaj pomocy klinicznej przed zachorowaniem. Przed podjęciem takiej usługi, nie zaniedbuj zadzwonić w przełom, a także poinformować, co się stało, aby szybko ocenić.

Dokładnie jak uniknąć przeniesienia infekcji koronowej alternatywa Nowa

Dokładnie jak uniknąć przeniesienia infekcji koronowej alternatywa NowaJason Tetro, mikrobiolog, a także gospodarz „Super Awesome Science Show”, stwierdzając, że wzrost zdolności zakaźnego wirusa koronowego zupełnie nowego wariantu faktycznie był przewidywany wcześniej. „Nie musi to być zaskakujące ze względu na fakt, że wirusy mają tendencję do regularnej mutacji”, twierdził, jak donosi Wellness Line. Według Scott Braunstein, kierownik medyczny Sollis Wellness w Los Angeles, USA, nadal zmniejszać szanse są narażone na środki najbardziej skutecznej obrony w celu wyeliminowania infekcji koronowej żadnych jego odmian.

„Uważa się, że nowy stres ma zdrowe białko spike (białko spike), które „otwarte” jest dłuższe niż oryginał, dzięki czemu może wejść do ludzkich komórek jest skuteczne, więc jest o wiele łatwiejsze do przeniesienia” – wyjaśnił. Braunstein powiedział, pojawienie się infekcji koronowej ta zupełnie nowa wersja może być powodem dla osób, aby być o wiele bardziej ostrożnym w porównaniu z zakażeniem Covid-19.

Tutaj są pewne środki, aby zatrzymać przenoszenie infekcji corona nowa odmiana, która jest wielka uwaga: stosować się do sieci bezpieczeństwa w pandemii covid-19 teraz, każda osoba, składający się z ludzi, którzy są już coraz 2 strzały zastrzyku powinien nadal postępować zgodnie z procedurami, aby zatrzymać przenoszenie wirusa corona dobrze. Jason Tetro mówi, że najlepszym krokiem, aby uniknąć zupełnie nowej wersji, było dostosowanie się do inicjatyw ABC prevention. ABC jest skrótem od: dróg oddechowych: Chronić na własną rękę z wykorzystaniem takich masek bezpieczeństwa, twarzy shiled, disenfektan, a także innych Buble (bubble): upewnij się, że związane tylko z osobami, które są zrozumiałe, a także zaufany kontakt: zalecamy korzystanie z aplikacji monitorującej skontaktuj się z.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here